Украинская зерновая ассоциация
08.08.2016

Прес-реліз Української Зернової Асоціації

08.08.2016

«Щодо відшкодування ПДВ»

    Українська Зернова Асоціація, що об’єднує українські та міжнародні зернові компанії та є однією з провідних організацій зернового бізнесу в Україні звернулась з листом до Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Козаченко Л. П.

            У зверненізокремайдеться про наступне.

    УЗА занепокоєна  зверненнями   ряду компаній,  які  інформують, що вони не отримують  відшкодування ПДВ в строки та в обсязі, передбачені  чинним законодавством,  що   ставить експортерів у нерівні умови і призводить до спотворення економічної конкуренції між ними на відповідних товарних ринках.

    Не викликає довіри запровадження двох реєстрів з відшкодування ПДВ.  На сайті ДФС є інформація в розрізі компаній, щодо заявлених сум до відшкодування, але відсутня інформація, щодо фактичного відшкодування по цим заявкам. На сайті Казначейства, інформація щодо повернення ПДВ по компаніям викладається без ІПН. Така система практично унеможливлює процедури контролю та аналізу громадськості та бізнесу за процесами повернення ПДВ при експорті та негативно позначається на інвестиційному  кліматі Держави.

    На наше глибоке переконання, вкрай важливим є забезпечення рівних підходів при проведенні перевірок експортерів та відшкодування ПДВ незалежно від розміру задекларованого бюджетного відшкодування та від виду експортованих товарів.

    Українська Зернова Асоціація ініціює проведення, у найближчий тиждень, робочого  засідання, щодо комплексу питань по відшкодуванню ПДВ експортерам сільгосппродукції за участі Прем’єр-міністра України. УЗА пропонує на засідання запросити перших керівників компаній учасників Української Зернової Асоціації, а також керівників Мінфіну, ДФС, Казначейства, ДССУ та НБУ.

Українська Зернова Асоціація      

Последние поступления


Курсы НБУ на сегодня
Курсы НБУ на сегодня
Курсы НБУ на сегодня