Украинская зерновая ассоциация
14.02.2017

"НІБУЛОН" зміцнює та підвищує свою конкурентоспроможність, успішно інвестуючи в інфраструктурні проекти

14.02.2017

Сьогодні в мережі Інтернет з’явилася чергова фейкова публікація під назвою «НИБУЛОНу» грозит дефолт перед ЕБРР?». На жаль, вже стало практикою серед низки українських інформаційних видань публікувати інформацію без попередньої ретельної перевірки даних, хоча ми завжди готові надати коментар та поділитися своїми планами.

Офіційно заявляємо, що оприлюднена інформація є недостовірною і не відповідає дійсності. Ми вважаємо подібні замовні публікації інформаційною атакою та провокацією з метою дискредитації нашої компанії в очах кредиторів, спробою дестабілізувати діяльність нашого товариства, а також спробою помсти за нашу непохитну державницьку позицію і незгоду з позицією деяких міністерств, за те, що ми в умовах війни інвестуємо в економіку України, створюємо робочі місця та розвиваємо логістичну інфраструктуру нашої держави.

Компанія «НІБУЛОН» є однією з найбільш стабільно працюючих компаній в Україні з бездоганною кредитною історією, яка бере свій початок ще з 1991 року. Саме завдяки таким підходам у своїй діяльності ми стали одним із лідерів аграрного сектору України.

І якраз той факт, що в умовах поточної складної як економічної, так і політичної ситуації в країні саме нашу компанію фінансують знані міжнародні фінансові установи, і є підтвердженням довіри найвищого ступеня з боку наших європейських партнерів.

Як і в попередні звітні періоди, група компаній «НІБУЛОН» завершила минулий маркетинговий рік з позитивними фінансовими показниками, які забезпечують безперервну як оперативну діяльність компанії, так і можливість успішно та у визначені терміни реалізувати раніше започатковані інвестиційні проекти, а також планувати нові у сфері річкового транспорту, суднобудування, зернового бізнесу тощо.

Поточна ринкова ситуація дозволяє нашій компанії зміцнювати та підвищувати свою конкурентоспроможність, насамперед інвестуючи в логістичні та інфраструктурні проекти (однією з пріоритетних сфер є водний транспорт).

Ми навіть коментувати не будемо наведені в замовній та брехливій публікації т. з. фінансові показники нашої компанії, адже це спроба маніпуляції цифрами, які не мають нічого спільного з реальними фінансовими показниками компанії.

Ми своєчасно і в повному обсязі обслуговуємо всі свої кредитні зобов’язання. Наші фінансові партнери на постійній основі відстежують та контролюють фінансовий стан нашої компанії. Їхні висококваліфіковані фахівці планово виїжджають на наші підприємства та безпосередньо на місцях перевіряють інформацію. І після всіх ретельних та регулярних перевірок вони довіряють нам, а їхня довіра і є кращим підтвердженням нашої кредито- і платоспроможності та фінансової стійкості.

Високий кредитний рейтинг нашої компанії дозволяє нам працювати з такими знаними фінансовими установами, як Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація  та з багатьма іншими не менш відомими та поважними міжнародними фінансовими установами, які кредитують у т. ч. і урядові програми та проекти загальнодержавного рівня.

Намагаючись очорнити нашу бездоганну кредитну історію та успішну інвестиційну діяльність, замовники та автори публікації самі демонструють свою власну шахрайську сутність та безпринципність. Хоча всі добре розуміють, що міжнародні фінансові установи не видають кошти за домовленістю або за хабарі.

Ми пишаємося своїми досягнення та здобутками і, незважаючи на всі нападки недоброзичливців, й надалі будемо інвестувати в українську економіку та працювати на благо України.  

Зважаючи на недостовірність даної інформації звертаємося до ЗМІ з проханням не публікувати або видалити дану публікацію. У іншому разі залишаємо за собою право звернутися до суду. 

http://nibulon.com/news/novini-kompanii/nibulon-zmicnyue-ta-pidvischue-svoyu-konkurentospromozhnist-uspishno-investuyuchi-v-infrastrukturni-proekti.html

Последние поступления


Курсы НБУ на сегодня
Курсы НБУ на сегодня
Курсы НБУ на сегодня