Украинская зерновая ассоциация

Информация об УЗА

 Президент Української Зернової Асоціації

Біографія

Клименко Володимир Георгійович народився 29 червня 1954 року в м. Череповець Вологодської області (Росія), в сім’ї військовослужбовця. З 1961 року по 1971 рік навчався в Київській середній школі №59. У 1971 році поступив в Київський ордена Леніна політехнічний інститут.
 

Трудову діяльність розпочав в серпні 1971 року в Київському інституті кібернетики на посаді техніка, а з 1973 року по 1975 рік працював старшим майстром лабораторії, інженером, старшим інженером в Київському інституті народного господарства ім. Д. С. Коротченка. З 1975 по 1977 рік математик-програміст, начальник машини лабораторії кафедри обчислювальної техніки Київського ордена Леніна політехнічного інституту.
 

В 1977 році закінчив інститут по спеціальності автоматизовані системи керування з присвоєнням кваліфікації інженер - системотехнік. З 1977 року по 1978 рік працював заступником завідуючого відділом обчислювального центру Статистичного управління м. Києва, а з 1978 року по 1979 рік - головний спеціаліст відділу математичних методів проектування Українського науково-дослідного і проектного інституту «Укрндіпроцивільсільбуд». З 1979 року по 1981 рік - керівник групи відділу систем автоматизованого проектування Українського державного інституту проектування міст «Гіпроград».
 

З 1981 року по 1989 рік завідуючий групою відділу моделювання галузі та системного проектування, заступник начальника Республіканського інформаційно-обчислювального центру Міністерства заготівель УРСР та керівник проекту «Управління хлібними ресурсами» системи хлібопродуктів України. Розроблена система була впроваджена в Російській Федерації. З 1989 року по 1996 рік голова кооперативу «Інформаційне та обчислювальне обслуговування» при міністерстві хлібопродуктів України.
 

В 1997 році здобув другу вищу освіту в Київській вищій банківській школі Міжнародного центру ринкових відносин та підприємництва по спеціальності «Фінанси і кредит» з присвоєнням кваліфікації - економіст, менеджер банківської справи. З 1996 року по 1998 рік – директор товариства з обмеженою відповідальністю « Торговий Дім «Зерно-К».
 

В 1998 році призначений на посаду генерального директора Української Зернової Асоціації (УЗА). З липня 2006 року, згідно з рішенням загальних зборів, обраний президентом УЗА.
Проходив стажування у Великобританії в 1998 році, Ізраїлі та Канаді у 2001 році, США 1998, 2008, 2009 роках по питанням функціонування елеваторної промисловості та торгівлі зерном, біржової торгівлі, бізнес планування у сільському господарстві, розвитку альтернативних джерел енергії та розбудови професійних громадських організацій агропромислового комплексу.

Аспірант кафедри складних систем університету ім. Т.Г. Шевченко. Автор низки наукових праць з питань оптимізації перевезень зернових вантажів залізничним транспортом.
 

2003 рік - нагороджений Почесною грамотою та медаллю Кабінету Міністрів України.
2003 рік – нагороджений Золотим Знаком Українського союзу промисловців і підприємців.
2004 рік - присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України».
2006 рік - нагороджений трудовою відзнакою «Знак пошани» міністерства аграрної політики.
2009 рік - нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.
2010 рік – нагороджений Подякою прем’єр – міністра України.
 

Почесний доктор економічних наук та академік Української Технологічної Академії.
 

З 2002 року працював радником віце - прем’єр міністрів з питань АПК у семи урядах, а також радником секретаря РНБО на громадських засадах.
 

Клименко Володимир Георгійович - член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Експерт ЕБРР та ФАО. Приймав участь у роботі низки урядових делегації України.
 

Захист та лобіювання законних інтересів учасників УЗА та розбудова зернового сектору держави це головні функції президента УЗА.
 

Основними напрямками роботи президента УЗА Клименка Володимира Георгійовича є: співробітництво з зерновими асоціаціями і союзами США, Канади, Європейського союзу, Росії, Казахстану, Молдови, Грузії, Азербайджану і багатьох інших, міжнародною асоціацією торгівлі зерном ГАФТА та Міжнародною радою по зерну, ЕБРР, ФАО, Світовим банком; співпраця з міністерством аграрної політики з питань ринку зерна, аграрним комітетом парламенту по експертизі проектів законів України та розробки пропозицій; участь у роботі структур КМУ, розробка пропозицій та експертиза проектів розпоряджень та постанов КМУ відносно функціонування ринку зерна; участь у робочих групах РНБО, аналіз розвитку світового ринку зерна, лобіювання експорту українського зерна, розробка програми розвитку зернової галузі держави до 2015 року.

Дружина - Клименко Тетяна Іванівна, 1955 року народження.
Донька - Клименко Леся Володимирівна, 1980 року народження.
Мама – Клименко Євдокія Костянтинівна, 1933 року народження.


 

Последние поступления


Курсы НБУ на сегодня
Курсы НБУ на сегодня
Курсы НБУ на сегодня